Ses Yalıtımı

  

Ses yalıtımı ve akustik ses izolasyonu uygulaması sayesinde mekanlarınız artık daha huzurlu olsun ister misiniz ? Tekno foam ses izolasyon firması olarak gerekli testler yapılarak ses probleminize uygun en iyi sonucu üreterek ses kirliliğini ortadan kaldırıyoruz. Peki nasıl mı ? Akustik ses yalıtım malzemelerini kendimiz ürettiğimiz için yapmış olduğumuz uygulamalarda gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Gürültü, yankı, darbe ve titreşimli seslere özel birbirinden farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

Akustik Ses İzolasyonu

Ses bir odadan diğeri gittiğinde bu sesin önüne ses geçirmez bir  duvar örülmesi gerekir. Ancak işlemi bununla bitirmek istemeyenler için yüzeyinde farklı tasarımlarda akustik malzemeler kullanılır. Tasarımda benim için ön planda diyorsanız teknik akustik süngerler ve paneller tam size göre. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleri, heraklite ahşap yünü celenit akustik levha, piramit yumurta vb. yanmaz akustik sünger, vicoustic flexi sünger, bass tuzağı, oda kiti, akustik karo halı, kauçuk tabanlı rulo halı ve daha fazlası Tekno Foam’da.

 

Hacim Akustiği

Bir mekanın hacmi ne kadar genişse ses o kadar dağılım gösterir. Belirli noktalara çarparak ortam içinde daha fazla yayılım gösteren ses dalgalarını düzene sokabilmek için hacim akustiği adına çalışmalar düzenlemekteyiz.