Teknocork

  
Global sünger üreticisi Recticel’in Almanya fabrikasında ürettiği ses ve vibrasyon yalıtım rulolarıdır. Kauçuk ve mantar oranı kullanım yerine ve ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Akustik, yanmazlık ve ısı iletim kabiliyeti akredite test merkezleri tarafından onaylanmıştır.
Mantar Şilte granül mantarların bloklar halinde dilimlenmesi ile istenilen kalınlıklarda elde edilmektedir.Mantar şilteler ses yalıtım, vibrasyon ve titreşim amaçlı olup geniş bir kullanım alanlarına sahip ses yalitim malzemesidir.
Kauçuk Levhalar ses geçişini tamamen engeller ve yapıldığı mekanın ısı ve darbe emiciliği özelliği ile mükemmel bir ses yalıtım sağlar ve verimliği yükseltmektedir.
Tekno CorkTekno Cork
Kauçuk mantar levhalar ses izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla zeminlerde sap altı, parke altı olarak tercih edilmektedir. Ayrıca iş makinelerinde titreşim emici ve ses yalıtım malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Darbe emici özelliktedirler uygulaması oldukça basittir.
teknocork

Uygulama Alanları

inşaat sektöründe beton zemin şap altı uygulamaları, makine altı titreşim kesici uygulamalar, kat arası ses ve ısı yalıtımı, parke altı ses yalıtımı, jeneratör-kompresör ve mekanik daire ses ve vibrasyon önleyici uygulamalar

Teknik Özellikler

Rulolar: 1000 ve 1250 mm genişlikte istenilen kalınlıklarda
Plakalar: 1500×2450 mm’e kadar istenilen kalınlıklarda

Kalite Garanti Belgeleri

ISO/TS 16949:2002, ISO 9001:200