Telefon
WhatsApp

Bondex Süngerpan Ses Yalıtım malzemeleri arasında birinci sınıf ürünlerinden elde edilmiş kırpıntı ve atık kumaş ve sünger ürünlerinden Yapılır.Normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birleştirilmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses izolasyon süngeridir.Ses yalıtımı ve Ses izolasyonu uygulamalarında en çok kullanılan yalıtım süngeridir.

Bondex süngerpan yoğunluğu yüksek olduğu için ses geçirgenliği düşük bir süngerdir bu yüzden çok fazla kullanılır. Ancak çok güçlü bir ses kesilmek isteniyor ise bariyerli bondex süngerpan kullanılmalıdır.

Bariyerli Bondex süngerpan iki bondex süngerpan arasına ağır epdm ses bariyeri lamine edilerek ses yalıtım değerini arttırmak amaçlanmıştır.

Ağır epdm bariyer ses yalıtım bariyeri olarakta bilinir. Kauçuk hammaddeli bir ses izolasyon malzemesidir. Ağır epdm bariyer, bondex süngerpan veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %80 %90 %100 Ses Yalıtımı Sağlar.Yüksek seviyeli sesleri önlemek, engellemek için Bariyerli bondex süngerpanlar en ideal üründür.

Bariyerli Bondex Sünger
Diğer Akustik Yalıtım Ürünlerimiz