Telefon
WhatsApp

Tekno Touch Sünger akustik süngerler arasında ses yalıtım süngeri olan tekno touch sünger diğer akustik süngerlerden farklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan malzeme sünger olmasına karşılık dış yüzeyi kadife ile kaplanan malzeme dekoratif çözümleri de beraberinde sunarak tasarlanmıştır. Yumurta tipi, düz, labirent ve piramit gibi farklı formlarda imal edilen ses yalıtımı malzemesi istediğiniz şekilde mekanda tasarımlar yapmanızı mümkün kılmaktadır.

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilen tekno touch süngerler, akustik süngerlerdir. Tekno touch akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Farklı desenleri ve renk seçenekleri mevcuttur. Standart olarak 30 mm – 40 mm kalınlıklarda ve 50 cm * 50 cm ölçülerde üretilir. Düz modelleri ve kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Esnektir ve uygulaması kolaydır. Yüzey rengi kadife püskürtülerek oluşturulur. Hammade olarak 2 farklı şekilde üretilir.

Tekno touch sünger profesyonel bir kaplama olan bu ürün tüm sinema salonları için ekonomik ve kaliteli bir çözüm olacaktır.Yenilikçi ürünler geliştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca her türlü fosforlu renkte kadife kaplayabilmekteyiz.Tekno Taç Avantajları , dekoratif akustik duvar panelleri & tabloları , akustik süngerlerin yüzey deseni nasıl olursa olsun, ipeksi kadife Kumaş ile boyanarak istenilen renkli sünger elde edilmesinin yanı sıra yüksek ses emilim değerine sahip yenilikçi ürünlerdendir.

Tekno Touch Sünger Ebadlar
40 adet 50 cm x 50 cm 40 mm kalınlıkta tekno touch sünger akustik panel.
Tekno Touch Sünger Paket Miktarı
Toplam Panel Sayısı 40 ( Toplam Parça ) 10 m².
Tekno Touch Sünger Renkleri
Siyah, gri, mavi, sarı, turuncu, yeşil,kırmızı standart olarak satılır, farklı özel renklerde üretimi mümkündür.
Tekno Touch Sünger Alanları
Müzik odası, stüdyo, radyo yayınevi, ses kayıt odası gibi özel mekanlarda kullanılır.
Tekno Touch Sünger Opsiyonlar
Özel kalınlık üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası.
Tekno Touch Sünger Yanmazlık
Alev almayan / yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.
Tekno Touch Sünger Yoğunluk
40 ile 50 Kğ / M³ Standart yoğunluk.Aayrıca istenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

Diğer Akustik Yalıtım Ürünlerimiz