Telefon
WhatsApp
Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı kauçuk levha mantar meşesi ağacının kabuğundan üretilmektedir.Farklı aşamalardan geçerek parçalanıp sıkıştırılır ve istenilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir.Mantarlı kauçuk levhalar yüksek derecede iyi vibrasyon ve titreşim emici özelliktedirler.Darbe ile oluşan seslerin izole edilmesi için rulo veya kauçuk ham maddeli levhalar parke altında, şap altında kullanılmaktadır.

Zemin Ses Yalıtımı

Mantarlı kauçuk levha genellikle yürüme kaynaklı ayak ve topuk seslerini önleme, engelleme amacı ile kullanılmaktadır.Kullanım alanlarını örneklendirmek gerekirse; okul, hastane, konut vb. gibi alanlarda duvar ve zeminde darbe ve vibrasyon kaynaklı seslerin yalıtımında kullanılabilir.Aynı zamanda makine temellerinde vibrasyon emici olarakta kullanılır örnek olarak jenaratör, kompresör, asansör motoru vb gibi makinelerde titreşimleri önlemek amacıyla kullanılır.

Mantarlı Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha Uygulaması

Esnek yapıdadırlar ve istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz.Mantarlı kauçuk levhanın tercih edilmesinin bir nedeni de kolay montaj sağlamasıdır.Firmamız ile iletişime geçerek ürün hakkında bilgi alabilir, ürünü temin ederek uygulayabilir, istenildiği taktirde profesyonel ekiplerimiz tarafından mantarlı kauçuk levha uygulaması sağlanabilir.

Diğer Titreşim Kesici Ürünlerimiz