Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı ve akustik ses izolasyonu uygulaması sayesinde mekanlarınız artık daha huzurlu olsun ister misiniz ? Tekno foam ses izolasyon firması olarak gerekli testler yapılarak ses probleminize uygun en iyi sonucu üreterek ses kirliliğini ortadan kaldırıyoruz. Peki nasıl mı ? Akustik ses yalıtımı malzemelerini kendimiz ürettiğimiz için yapmış olduğumuz uygulamalarda gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Gürültü, yankı, darbe ve titreşimli seslere özel birbirinden farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır.

TEKLİF & BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Akustik Ses İzolasyonu

Ses bir odadan diğeri gittiğinde bu sesin önüne ses geçirmez birduvar örülmesi gerekir. Ancak işlemi bununla bitirmek istemeyenler için yüzeyinde farklı tasarımlarda akustik malzemeler kullanılır. Tasarımda benim için ön planda diyorsanız teknik akustik süngerler ve paneller tam size göre.Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panelleri, heraklite ahşap yünü celenit akustik levha, piramit yumurta vb. yanmaz akustik sünger, vicoustic flexi sünger, bass tuzağı, oda kiti, akustik karo halı, kauçuk tabanlı rulo halı ve daha fazlası Tekno Foam’da.

HACİM AKUSTİĞİ

Bir mekanın hacmi ne kadar genişse ses o kadar dağılım gösterir. Belirli noktalara çarparak ortam içinde daha fazla yayılım gösteren ses dalgalarını düzene sokabilmek için hacim akustiği adına çalışmalar düzenlemekteyiz.

katalog referanslar

TEKNOFOAM İLE SESSİZLİĞİN TADINI ÇIKARIN!

Ses yalıtımı, modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Konutlarımızdan iş yerlerimize kadar her yerde, sessizlik ve rahatlık arayışındayız. İşte bu noktada Teknofoam, ses yalıtımında lider konumunda.Ses yalıtımı söz konusu olduğunda, en üst düzey teknoloji ve mühendislik çözümleri sunan Teknofoam, sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Ses yalıtımında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz, size özel çözümler sunarak sesin rahatsız edici etkilerini en aza indirir.Teknofoam’un ses yalıtımı ürünleri, en son akustik teknolojileri kullanarak, istenmeyen seslerin iç mekanlara girmesini engeller. Sessiz ve huzurlu bir yaşam veya çalışma ortamı oluşturmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz.Ses yalıtımında lider olmanın yanı sıra, Teknofoam aynı zamanda çevre dostu malzemeler kullanarak sürdürülebilir bir geleceği desteklemektedir. Müşteri memnuniyetine ve kaliteye verdiğimiz önemle, ses yalıtımı konusunda güvenebileceğiniz bir ortak olarak yanınızdayız.Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edin ve ses yalıtımı konusundaki ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğimizi keşfedin. Teknofoam ile sessizliğin tadını çıkarın!”