Telefon
WhatsApp

Tekno Silence ses yalıtımı ve izolasyon uygulamalarında ses kirliliğinin önüne geçebilmek için kullanılan ses yalıtım süngeridir. İki ses yalıtım süngerinin arasında tekno bar (ağır epdm ses bariyeri) lamine edilir ve tekno silence elde edilir.
Yanmaz akustik sünger , basotect melamin sünger ve bondex süngerpan kullanılır. Farklı form, yoğunluk, kalınlık ve renklerde bulunabildiği için çeşitli ses frekanslarında etki sağlayabilir.

BS476; class 0, Uni 9175:2008 M1 yanmazlık sertikalı, ses yutumu (absorbtion) ve ses iletimi kaybı (transmission loss) için akustik çözüm sağlayan kompleks sünger ürünüdür.Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyel vs. profillerde üretilmektedir. Ses iletim kaybı (transmission loss) için kullanılan ağır bariyer, isteğe göre EPDM; KURŞUN, BİTÜM kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları: Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, disko, retorant, sinema, konser, toplantı salonları gibi akustik çözüm gerekn alanlar.