Telefon
WhatsApp

%100 Global Sünger Üreticisi RECTICEL’e ait olan TEKNOFOAM; denizcilik sektöründe ses ve titreşim engelleyici özel çözümleri ve hava koşullarına dayanıklı özel süngerleri ile lüks yatlardan gemilere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

TEKNOFOAM’un Türkiye’deki lisanslı kullanıcısı olduğu Basotect ve yanmazlık özelliği uluslararası standartlarda test edilmiş, gürültü engelleme performansı yüksek olarak üretilen akustik süngeri Firend, motor bölgesine ya da gürültü problemi yaşanan her noktaya uygulanarak, ihtiyaçlara mükemmel cevap vermektedir.

Basotect ve Firend, değişik profil desenlerde ve alüminyum ya da farklı tekstil kaplamaları ile üretilebildiği gibi, üretim esnasında 0,5 mm kurşun plakalar ya da Epdm, PVC gibi ağır bariyerler ile birleştirilerek, ihtiyaca uygun kompozit çözümler sunabilmektedir.

RECTICEL’in özellikle denizcilik sektörü için geliştirdiği Pu ürünü “Dryfeel”, hava şartlarına açık yerlerde koltuk, minder süngeri olarak kullanılmaktadır. %100 açık hücreli yapısı ile maksimum su ve hava sirkülasyonu sağlayan Dryfeel, suyu tutmadığı için, ıslandığı takdirde normalden çok daha kısa sürede kuruyarak size rahat bir ortam sağlamaktadır.

Diğer Ulaşım Hizmetleri